تعمیر تمامی مدل های تلوزیون samsung در منزل

به موازات قدرت زیاد سامسونگ در بخش فروش و پیشرو بودن این شرکت کره ای در تکنولوژی های جدید در بخش خدمات پس از فروش و سرویس، تعمیر تلویزیون سامسونگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
مدل کد تلویزیونهای ال سی دی سامسونگ با پیشوند LA  و در تلویزیونهای ال ای دی با پیشوند UA  و در تلویزیونهای پلاسما با پیشوند PS شروع می شود و در ادامه اینچ دستگاه و سپس ورژن و سری تولید دستگاه قید می شود.بعنوان مثال UA48H6490  تلویزیون ال دی سامسونگ در سایز ۴۸ اینچ و از سری تولید H  و ورژن ۶۴۹۰ می باشد.

سامسونگ به مدت ۱۰ سال پیاپی رکورد بالاترین فروش را در بخش تلویزیون و در مقیاس جهانی داشته و به موازات آن بالاترین تعداد تقاضا در بخش تعمیر تلویزیون مربوط به تلویزیون سامسونگ می شود و همین امر اهمیت تعمیر تلویزیون سامسونگ را مشخص می کند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

عیوب متداول

 

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ:

این ایراد مختص تلویزیونهای ال سی دی سامسونگ می باشد و عموما بعلت ایراد در بخش پاور برد دستگاه ایجاد می شود. معمولا در ابتدای ظهور ایراد پس از دقایقی روشن ماندن و چشمک زدن چراغ استندبای تلویزیون روشن می شود و به مرور این زمان بیشتر شده و در نهایت با آسیب رسیدن به بخش مین برد تلویزیون به خاموشی کامل فرو می رود.

روشن و خاموش شدن تلویزیون سامسونگ :

این حالت که در بخش تعمیر تلویزیون REBOOT شدن نامیده می شود به حالتی گفته می شود که تلویزیون بعد از فرمان روشن شدن برای لحظاتی روشن مانده و مثلا بعد از نمایش لوگوی سامسونگ مجددا خاموش شده و دوباره به طور اتوماتیک روشن می شود. این ایراد یکی از ایراد های اپیدمی در سری ۵ تلویزیونهای ال ای دی سامسونگ مانند D5500 و D5000 می باشد.

قطع شدن تصویر تلویزیون سامسونگ :

با خرابی برد تی کان که آخرین مرجع پردازش تصویر قبل از اعمال به پنل تلویزیون است تصویر تلویزیون قطع می شود. البته در این حالت نور زمینه و یا بک لایت وجود دارد که این ایراد با توجه به ساختار خاص در تلویزیونهای ال سی دی سامسونگ به وفور دیده می شد.

قطع شدن نور زمینه (بک لایت) :

با قطع شدن نور زمینه تصویر وجود دارد اما دیده نمی شود و این نکته تفاوت میان قطع شدن تصویر در خرابی برد تی کان و قطع شدن بک لایت تلویزیون در تلویزیونهای ال سی دی و ال ای دی است که می تواند محدوده ایراد را مشخص و در بسیاری موارد به مشاوره تعمیر تلویزیون سامسونگ کمک بزرگی بکند.

 

برای تعمیرات تلوزیون با ما تماس بگیرید

رمضانی:۰۹۱۹۵۰۸۰۲۰۶-۰۹۳۵۸۴۰۲۶۷۰

تلفن :۰۲۶۳۶۲۰۸۶۹۵