نمایندگی سامسونگ در آزادگان

نمایندگی سامسونگ در آزادگان

کاربران عزیز کسانی که از تلویزیون سامسونگ مورد استفاده قرار می دهند قادر هستند با مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه خویش با کارشناسان ما در نمایندگی سامسونگ در آزادگان تماس گرفته و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

در این مرکز تیمی از حرفه ای ترین کارشناسان تعمیر حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به متقاضیان ارائه بدهند.
برای آن دسته از افرادی جا به جایی مسیله براشون راحت نمی باشد و یا حمل و تحویل آنها به تعمیرگاه دشوار است- سرویس تعمیرات در محل سامسونگ درنظر گرفته شده است.
در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیرات سامسونگ، خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

سرویس‌ های ارائه شده توسط کارشناسان مرکز ما به دلیل رعایت ضوابط و استانداردهای جهانی برخوردار از بالاترین سطح کیفی هستند.
جهت خیال اسودگی شما عزیزان، کلیه سرویس‌ های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات سامسونگ مشمول گارانتی و ضمانت گشته می باشد.

تعمیرات ال سی دی تلویزیون سامسونگ

ال سی دی های تولیدی برند سامسونگ فرآیند عیب یابی دشوار، پیچیده و وقت گیری دارند، از این رو برای تعمیرکاران تازه کار یا غیر حرفه ای، طی کردن صحیح این فرآیند سخت و غیرقابل توجیه می باشد، بنابراین با تعویض قطعات صورت مسئله را پاک می کنند و هزینه هنگفتی را به شما محتمل می شوند.
اما متخصصین فنی سامسونگ سرویس با گذراندن آموزش های به روز و دور های تخصصی تعمیر ال سی قادر هستند به سادگی ایراد مربوط به ال سی دی سامسونگ را متوجه شده و نسبت به تعمیر آن اقدام کنند.

تعمیرات ال ای دی تلویزیون سامسونگ

مصرف کم انرژی، کیفیت بالا و شفاف تصویر خروجی، عمر مفید بیشتر دستگاه و قیمت مقرون به صرفه آن، برجسته ترین عللی می باشد که خریداران را به سمت خرید ال ای دی های سامسونگ هدایت می سازد.

ال ای دی ها نیز مثل ال سی دی ها روزی با پایان عمر مفید قطعات یا ایرادات جزئی و کلی رو به رو میشوند و طبیعتا نیاز به تعمیر قطعات یا تعویض آن ها می باشد.
تیم تخصصی سامسونگ سرویس قادر است با توجه به دانش بالای خود در تعمیر قطعات ال ای دی های سامسونگ، شما را در زمینه تعمیر می برد، منبع تغذیه، فلت، بک لایت و … یاری دهد.
اصلی ترین هدف این تیم در تعمیرات ال ای دی ها، تعمیر قطعات در سریع ترین زمان امکان دارد تا شما مجبور به پرداخت هزینه های زیادی نشوید و قادر باشید باز هم مانند روز اول از تماشای ال ای دی خود لذت ببرید.

تعمیرات تلویزیون اولد (OLED) سامسونگ

  • سری جدید ال ای دی سامسونگ تلویزیون ها ی اولد samsung می باشد، که خیلی بیشتر آسیب پذیر تر هستند و نسبت به نوع های دیگر این برند دچار خرابی های بیشتری می‌ گردند، که این امر باید مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

 

  • اولد ها یکی از بهترین ویژگی های آن ها خم بودن پنل می باشد، که نتیجه ی این تغییر این است که وقتی شما از کناره های تلویزیون هم اگر به تصویر نگاه نمایید آن را مانند از روبرو نگاه کردن مشاهده می کنید شاید این مهم ترین ویژگی این سری از تولیدات تلویزیون سامسونگ باشد

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

مین برد یا مادر برد برد اصلی تلویزیون است.
تمامی پردازش های صدا و تصویر در این قطعه انجام می شود.
مین برد قطعات ریز و پیچیده ای دارد که کارشناسان ما با آن آشنا می باشند.
مین برد فرمان کار را به قطعات دیگر را می دهد، و علاوه بر این، سیگنال ها را از ورودی های مختلف دریافت کرده و آنها را توسط cpu پردازش می کند.
بنابراین اگر مین برد به درستی تعمیر نشود عملکرد تلویزیون با مشکل رو به رو می شود.
معمولا استفاده از کابل hdmi نا مرغوب باعث خرابی مین برد می گردد.
بهتر می باشد هر ۳ سال کابل hdmi را تعویض نمایید
برای استفاده از فلش مموری آن را ویروس کشی کنید.

نوسان برق نیز باعث خرابی مین برد تلویزیون می گردد.
برای جلوگیری از این خرابی از محافظ برق مورد استفاده قرار دهید.
محافظ برق باید مخصوص تلویزیون باشد.
تعمیر مین برد نیاز به تخصص دارد.
بهتر اگر دانش کافی ندارید از دست کاری مین برد خوداری کنید.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ در نمایندگی سامسونگ در آزادگان

اگر تلویزیون سامسونگ شما، به صورت ناگهانی به یک باره خاموش می گردد، برد اصلی آن یا پاور دستگاه شما نیاز به تعویض یا تعمیر دارد که با صلاح دید متخصصین فنی سامسونگ سرویس این امکان نیز میسر بوده و به راحتی ایراد تلویزیون شما قابل رفع می باشد.

بروز این حالت به این شکل می باشد که یه یک دفعه تلویزیون روشن شما در هنگام پخش تصویر خاموش می گردد و بعد از تلاش مجدد شما برای روشن کردن مجدد، تلویزیون به حالت استند بای رفته یا چراغ پنل فقط چشمک می زند.

قطع تصویر در تلویزیون سامسونگ

بسیاری از ال ای دی ها و ال سی دی های سامسونگ موجود در بازار با ایراد قطع تصویر دست و پنجه نرم می کنند. این ایراد مربوط به تکنولوژی ساخت می باشد و جایی برای نگرانی نیست، چرا که متخصصین فنی سامسونگ سرویس به راحتی از پس رفع این مشکل بر خواهند آمد.
بد نیست بدانید که قطع تصویر در تلویزیون های سامسونگ به علت نقص در مدار مربوط به بک لایت آن ها می باشد و در مواردی نیز بخش T CON دچار آسیب می گردد که منجر به بروز این نقص در عملکرد صفحه نمایش تلویزیون می شود.